Tuya Smart پلتفرم AIoT را برای بسیاری از شرکت‌های روشنایی سنتی، از جمله نورپردازی آتلانتیک مستقر در ماساچوست، فراهم می‌کند. جری وانگ، مدیرعامل تویا اسمارت گفت: «تویا اسمارت چراغ‌های استاندارد را با کارایی بالا به محصولات مجهز به هوش مصنوعی تبدیل می‌کند و به تولیدکنندگان کمک می‌کند بدون نیاز به سرمایه‌گذاری خود در تحقیق و توسعه اینترنت اشیا، از مزایای آن بهره ببرند».
 وانگ گفت که با راه‌حل‌های تجاری هوشمند آسان و مقرون‌به‌صرفه، تولیدکنندگان روشنایی سنتی می‌توانند خود را به سازندگان لوازم‌خانگی هوشمند تبدیل کنند و افزود: «ما مشتاقانه منتظر همکاری با شرکت‌های بیشتری در ایالات متحده هستیم تا به ایجاد هوشمندتر کمک کنیم. لوازمی که زندگی را برای مصرف‌کنندگان آسان‌تر می‌کند.»

تویا گفت که این شرکت در حال ارائه یک راه‌حل یک‌مرحله‌ای برای تولیدکنندگان دستگاه است تا هر دستگاه استاندارد "گنگ" را به یک دستگاه هوشمند تبدیل کند و در کمتر از دو هفته آماده تولید شود.
 تویا اسمارت که در حال حاضر با بیش از 10000 مشتری در سراسر جهان کار می‌کند، در حال حاضر ماژول‌های هوشمند، قالب‌های برنامه گوشی‌های هوشمند و دسترسی به ابر Tuya را با استفاده از Alibaba یا Amazon AWS برای نام‌بردن از برندهایی مانند Geeni ،Energize ،Feit Electric ،Philips و TCL ارائه می‌کند.
 الکس یانگ، رئیس‌دفتر ایالات متحده در تویا اسمارت گفت: «ما فناوری ایجاد کرده‌ایم که می‌تواند هر نوع دستگاه هوشمندی را تولید کند: از لوازم جانبی برق‌گرفته تا روشنایی، لوازم‌خانگی مانند بخاری یا تهویه‌مطبوع، تا لوازم آشپزخانه شما». ما تقاضای مصرف‌کننده برای محصولات هوشمند را درک می‌کنیم و پلتفرم ما به هر سازنده‌ای این امکان را می‌دهد که بدون زحمت یکی از آنها را بسازد.
 
 به گفته این شرکت، فرایند Tuya Smart به‌قدری سریع است که برنامه کنترلی را می‌توان در چند دقیقه ساخت، ماژول را در یک روز توسعه و نصب کرد و تولید در عرض دو هفته آماده می‌شود.
 
 پلتفرم IoT هوشمند Tuya تنها پلتفرمی است که Amazon Echo، Google Home، Apple Homekit و Tmall را در مقیاس جهانی به هم متصل می‌کند و Tuya سریع‌ترین زمان پاسخ‌دهی به یک برنامه یا دستورات صوتی اکو را نسبت به هر پلتفرم ابری دارد.
 

 از زمان تأسیس در سال 2014، Tuya Smart پلتفرم AIoT خود را توسعه داده است و فناوری خود را در دستگاه‌های بیش از 200 کشور به فروش می‌رساند. Tuya در حال حاضر یک مرکز داده در پورتلند، Ore دارد و به دیگر مراکز داده Tuya در چین و فرانکفورت می‌پیوندد. این شرکت همچنین با خرده‌فروش‌های بزرگ آمریکایی از جمله Costco و Walmart همکاری می‌کند و کتابخانه‌ای هوشمند از هزاران محصول را برای آنها فراهم می‌کند.
 انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی سیتی برق در کنار شما هستند. شما می‌توانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی سیتی برق استفاده کنید.