سوالات متداول

سوالات متداول

1_ چگونه می‌­توانم در سایت سیتی برق عضو بشم؟
برای عضویت در سایت فروشگاه اینترنتی سیتی برق، بعد از واردشدن به صفحه اصلی فروشگاه بر روی گزینه «ورود / عضویت» کلیک کنید. اگر قبلاً در سایت ثبت‌نام کرده‌اید در قسمت «ورود» با واردکردن اطلاعات لازم وارد سایت و حساب کاربری خود شوید. اگر برای اولین‌بار می‌خواهید ثبت‌نام کنید با کلیک‌کردن بر روی گزینه «عضویت» وارد صفحه ثبت‌نام می‌شوید و برای نهایی‌شدن ثبت‌نام اطلاعات مشخص شده در متن زیر را وارد کنید:
 شماره‌تلفن همراه
 نام
 گذرواژه
 نشانی ایمیل (دلخواه)
 کد امنیتی
 ثبت‌نام در فروشگاه سیتی برق به شما این اجازه را می‌دهد که به وضعیت، تاریخ سفارش، ثبت و ویرایش آدرس محل سکونت خود دسترسی داشته باشید.

2_ چطور می­‌توانم از فروشگاه سیتی برق خرید کنم؟
ابتدا از قسمت جست‌وجو در سایت فروشگاه، محصول موردنظرتان را پیدا کنید. بعد از مشخص‌کردن ویژگی‌های محصول بر روی گزینه «افزودن به سبد خرید» کلیک کنید. سپس با واردکردن اطلاعات فردی، نحوه ارسال را انتخاب کرده و هزینه مشخص شده را با یکی از روش‌های پرداخت واریز کنید. بعد از نهایی‌شدن خرید پیامکی مبنی بر شماره سفارش و کد پیگیری برای شما ارسال می‌شود که به منزله ثبت سفارش شما و انجام مراحل آماده‌سازی مرسوله توسط فروشگاه است.

3_ چگونه می­­‌توانم سفارشم را پیگیری کنم؟
در صورت ثبت‌نام در سایت فروشگاه سیتی برق با مراجعه به صفحه حساب کاربری خود، بخش سفارشات از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید. اگر سفارش شما به باربری تحویل داده شده است با استفاده از شماره بارنامه ارسال شده برای شما و تماس با دفتر باربری در شهر محل سکونت خود از وضعیت محموله، اطلاعات موردنیاز را کسب می‌کنید. اگر سفارش شما تحویل شرکت پست شده باشد برای رهگیری سفارش ابتدا به سامانه اینترنتی رهگیری مرسولات شرکت پست به نشانی https://tracking.post.ir/ مراجعه کنید. سپس در قسمت مشخص شده شماره مرسوله یا کد رهگیری که شرکت پست برای شما ارسال کرده است را وارد نمایید و از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. درصورتی‌که به اینترنت دسترسی ندارید با مراجعه حضوری به نزدیک‌ترین شعبه شرکت پست در محل سکونت خود می‌توانید از وضعیت سفارشتان مطلع شوید.

4_ چگونه می‌­توانم سفارشم را مرجوع کنم و به شما اطلاع دهم؟
درصورتی‌که سفارش شما دچار آسیب شده باشد و به‌اصطلاح معیوب یا ناقص باشد از زمان تحویل‌گرفتن مرسوله به مدت 24 ساعت می‌توانید آن را مرجوع کنید. برای ثبت درخواست برگشت کالا با شماره‌گیری شماره‌تلفن (09371711100) با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و همکاران ما پس از بررسی و تأیید معیوب‌بودن کالا، علاوه بر برگشت دادن هزینه‌های جانبی (هزینه ارسال کالای مرجوعی تا سیتی برق) به شما می‌گویند که فروشگاه سیتی برق می‌تواند کالای شما را تعویض کند و مجدداً برای شما ارسال کند یا کل هزینه سفارش را به شما عودت می‌دهند.

5_ شرایط گارانتی محصولات چگونه است؟
فروشگاه اینترنتی سیتی برق هیچ محصولی را شخصاً گارانتی نمی‌کند (به‌استثنای محصولات تولید شده یا وارد شده توسط سیتی برق) تمامی محصولات موجود در سایت که در مشخصات آن گارانتی ذکر شده است، توسط تولیدکننده محصول گارانتی شده است. اگر با رعایت شرایط گارانتی تولیدکننده محصول معیوب شده باشد با مرجوع کردن کالا برای فروشگاه اینترنتی سیتی برق، کالای معیوب تحویل تولیدکننده داده شده و محصول سالم مجدداً برای شما ارسال می‌شود.

6_ چطور می­‌توانم سفارشم را لغو کنم؟
بعد از نهایی‌شدن خرید اگر قصد لغو سفارش را دارید با شماره‌گیری شماره‌تلفن (09371711100) تیم پشتیبانی ما را مطلع کنید. درصورتی‌که مرسوله به مرحله ارسال نرسیده باشد، سفارش شما لغو می‌شود و حداکثر تا 2 روز کاری بعد از لغو سفارش، وجه کالا برای شما برگشت داده می‌شود.