موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

محافظ برق پارت الکتریک

از عمده‌ترین دلایلی که باعث سوختگی لوازم برقی می‌شود؛ نوسانات ناگهانی ولتاژ برق است؛ یکی از راه‌های جلوگیری از این آسیب؛ استفاده از محافظ ولتاژ یا محافظ برق پارت الکتریک است؛ بر این اساس محافظ برق می‌تواند یکی از تجهیزات ضروری ایمنی در منزل و محل کار باشد؛ به گونه‌ای که برای جلوگیری از هزینه ناشی از خرابی وسایل، تعمیر یا تعویض آن‌ها؛ بهترین روش پیشگیری؛ استفاده از محافظ‌های برقی است که مطابق با اصول اولیه استاندارد تولید شده‌اند و می‌توانند به خوبی نوسانات برق را کنترل کرده و بنابراین قادر هستند از آسیب‌های احتمالی به لوازم برقی جلوگیری کنند؛ برند پارت الکتریک یکی از معتبرترین برندهای شناخته شده در زمینه تولید لوازم ایمنی برقی است که در سال 1364 با هدف تولید محصولات الکتریکی تاسیس شد و امروزه یکی از تولیدکنندگان عمده و متنوع سبد محصولات الکتریک در ایران است.

عمده محصولات این شرکت در زمینه تولید چند راهی‌ها و محافظ‌های برقی است؛ محافظ برق پارت الکتریک در انواع و اقسام متنوع و متعددی با کاربری‌های مختلف تولید شده است؛ که هر محصولی برای میزان جریان و ولتاژ مشخصی طراحی و تولید شده است؛ این محصولات دارای گواهی‌نامه استاندارد کیفی اروپا CE هستند؛ محصولات پارت الکتریک اغلب دارای 24 ماه گارانتی هستند و نشان ملی استاندارد ایران را اخذ کرده‌ا‌ند؛ اکثر محصولات پارت الکتریک به گونه‌ای ساخته شده‌اند که قادر هستند در برابر ولتاژهای غیر استاندارد مقاومت کنند و به این طریق مانع از سوختن وسایل برقی در مقابل شوک‌های احتمالی در برق شهری می‌شوند؛ از ویژگی‌های این محصولات می‌توان به دوام بالا و ماندگاری آن‌ها اشاره کرد؛ به طوری‌که سال‌ها قابل استفاده هستند و می‌توانند از تحمیل هزینه‌های ناشی از تعویض محافظ برق یا سوختگی و آسیب لوازم برقی بر سبد خانوار بکاهند.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

📌 برای مشاهده به روزترین کاتالوگ محافظ برق پارت الکتریک وارد لینک زیر شوید! 📌

☑️ مشاهده کاتالوگ ☑️

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

محافظ برق پارت الکتریک

انواع محافظ برق پارت الکتریک

خوشبختانه امروزه بردهای محافظ برق دارای مدل‌های مختلفی بوده و به ‌وسیله برندهای معتبر مانند پارت الکتریک تولید شده و به‌ راحتی قابل‌ دسترسی هستند. از رایج‌ترین و پرفروش‌ترین گزینه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

•محافظ برق4 خانه پارت الکتریک
•محافظ برق 6 خانه پارت الکتریک
•محافظ برق تک پریز پارت الکتریک
•محافظ برق یخچال فریزر پارت الکتریک
•محافظ برق تلویزیون پارت الکتریک

خوشبختانه تنوع محافظ برق و ولتاژ ارائه ‌شده توسط پارت الکتریک بسیار زیاد بوده و تمام افراد به ‌راحتی می‌توانند در مقابل تغییر ولتاژ از بروز آسیب به وسایل گوناگون در منزل و یا در مصارف صنعتی جلوگیری نمایند. توجه نمایید که در حالت کلی ویژگی‌های قطعات الکترونیکی به‌ صورت صنعتی و عمومی متفاوت بوده و توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های فنی مانند میزان محدوده عملکرد مطلوب، حداکثر جریان قابل ‌تحمل و... در هنگام خرید حائز اهمیت هستند و باید به آن‌ها توجه گردد.

انواع محافظ برق پارت الکتریک

برد محافظ برق پارت الکتریک

برد محافظ برق در دو مدل خانگی و صنعتی تولید شده است که نوع خانگی دارای مدل‌های مختلفی بوده و انواع تایمرها در تولید این محصولات استفاده ‌شده‌اند. در حالت کلی هدف استفاده از برد محافظ برق، جلوگیری از بروز آسیب به وسایل برقی مانند یخچال، کامپیوتر، کولر، تلویزیون و... به دلیل بروز نوسانات در برق می‌باشد. معمولاً محدوده کاری این بردها بین ۱۷۵ تا ۲۴۵ ولت می‌تواند متغیر باشد که هنگام تولید این بردها از باکیفیت‌ترین قطعات استفاده‌ شده است. در لیست زیر به‌ صورت کلی به ‌کاربردهای اصلی انواع برد محافظ برق اشاره کرده‌ایم:

•جلوگیری از تغییر ولتاژ در لوازم صوتی و تصویری
•محافظت از یخچال و فریزرها
•محافظت نمودن از گاز و هودها
•همچنین جلوگیری از بروز آسیب در کولرهای آبی هنگام تغییر ولتاژ در برق شهری

اگر بخواهیم یک تعریف بسیار کوتاه و کلی در رابطه با برد محافظ برق شهر داشته باشیم می‌توانیم بگوییم که یک وسیله الکترونیکی است که در هنگام بروز تغییرات در ولتاژ سبب قطع شدن برق لوازم می‌گردد که این مورد از بروز آسیب در لوازم صنعتی خانگی و الکتریکی جلوگیری می‌کند.


انواع محافظ برق پارت الکتریک

قیمت برد محافظ برق پارت الکتریک

خوشبختانه امروزه از طریق فروشگاه‌های آنلاین معتبر امکان دسترسی به لیست قیمت تمام محصولات با ویژگی‌های گوناگون به‌راحتی امکان‌پذیر است. در واقع تمام کسانی که قصد خرید انواع برد محافظ برق با کیفیت را دارند به ‌راحتی می‌توانند محصولات پارت الکتریک را جهت خرید انتخاب نمایند. مهم‌ترین مزیت محصولات تولید شده توسط این برند داشتن کیفیت فوق‌العاده بالا و قیمت بسیار مناسب می‌باشد، در واقع در تولید انواع محافظ برق پارت الکتریک از قطعات فوق‌العاده باکیفیت استفاده‌ شده است و تنوع محصولات ارائه‌ شده توسط این برند فوق‌العاده زیاد بوده و امکان خرید از طریق فروشگاه‌های آنلاین معتبر به‌ راحتی امکان‌پذیر است.

خوشبختانه امروزه نمایندگی‌های مختلف محافظ برق پارت در شهرهای مختلف وجود داشته و امکان خرید انبوه محصولات برای تمام کسانی که به‌ صورت تخصصی در زمینه برق فعالیت می‌کنند به‌ راحتی امکان‌پذیر شده است؛ پس دیگر هیچ‌گونه نگرانی و یا مشکلی در رابطه با دسترسی به انواع محافظ‌های برق محصولات پارت الکتریک وجود ندارد و به جرات می‌توان گفت که در حال حاضر محافظ برق پارت الکتریک در بازار از پرفروش‌ترین و مطمئن‌ترین محصولاتی است که توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب نماید.

برد محافظ برق پارت الکتریک

نمایندگی محصولات پارت الکتریک

فروشگاه سیتی برق با بیش از چندین سال سابقه درخشان در حوزه روشنایی و برق، افتخار همکاری چندین ساله با این برند را دارد. براساس پخش مستقیمی که شرکت پارت الکتریک دارد، تمامی محصولات آنرا با شرایطی ویژه به بازار عرضه می‌کنیم و در این راستا جزو اصلی ترین نمایندگان پارت می‌باشیم. شرکت سیتی برق این افتخار را دارد که محصولات پارت الکتریک را با بهترین قیمت و ارائه گارانتی معتبر به صورت تکی و عمده در سراسر کشور به فروش برساند.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

📌 با یک مشاوره رایگان با کارشناسان سیتی برق بهترین را انتخاب کنید! 📌

📞 02166725543 📞

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

دسته‌بندی