خدمات و سرویسها


مشاوره و تامین کابلهای تخصصی

مشاوره و تامین کابلهای تخصصی

کابلها دنیای بسیار بزرگ و پیچیده ای دارند. در سالهای اخیر با پیشرفت خارق العاده تکنولوژی و نیاز به انتقال اطلاعات، انرژی و سیگنال با حجم و سرعت بسیار بالا، نقش کابلها پر رنگتر شده است.
در برخی پروژه ها انتخاب کابل مناسب و با مشخصات فنی کارا و سازگار با بقیه تجهیزات کاری بسیار سخت، تخصصی و زمانبر می باشد. برای مثال پروژه های مرتبط با نیروگاه ها، پتروشیمی ها، نسل جدید سینماها، شبکه های کامپیوتری با پهنای باند بسیار بالا و ... نمونه ای از پروژه های پیچیده امروز هستند.

مشاوره و اجرای سامانه های هوشمند ساختمان

مشاوره و اجرای سامانه های هوشمند ساختمان

همه ما از تجهیزات هوشمند یا نیمه هوشمند در فعالیت های روزمره استفاده می کنیم. درهای اتوماتیک پارکینگ ها، ساعت های زنگ دار، تایمر اجاق گاز، ریموت کنترل ها و … برخی  از این تجهیزات هستند. اما وقتی صحبت از خانه هوشمند می کنیم منظورمان چیزی فراتر و پیچیده تر است.یک خانه هوشمند به زبان ساده، خانه یا ساختمان مدرنی است که همه اجزا و لوازم برقی و حتی در برخی موارد غیر برقی آن به وسیله یک سیستم مرکزی یکپارچه شده و با هم کار می کنند. در خانه هوشمند شما به راحتی می توانید همه چیزِ خانه را از هرکجایی که هستید به راحتی کنترل کنید. می توانید برای بخش های مختلف خانه برنامه های از پیش تعیین شده داشته باشید یا در زمان هایی که خانه نیستید بر بخش های مختلف خانه نظارت کنید. هوشمند سازی ساختمان به معنای واقعی مجموعه ای هوشمند است که علاوه بر کنترل پذیر بودن می تواند تا حدی با عادت های شما هم مطابقت پیدا کند.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها