قوانین و مقررات

ضمانت اصل بودن کالا و شرایط گارانتی:
این فروشگاه تمامی محصولات خود را با ضمانت اصل بودن کالا در اختیار خریداران محترم قرار می‌‌دهد به عبارتی دیگر در صورت اصل نبودن کالا و تایید آن توسط کارشناسان ما می‌توانید آن را به فروشگاه استرداد کنید و مبلغ پرداختی به شما خریدار محترم عودت داده می‌شود.
این فروشگاه در زمان ارسال کالا به سراسر کشور، سلامت فیزیکی کالا را تا زمان تحویل گرفتن توسط خریدار ضمانت می‌کند.

شرایط و ضوابط استفاده از سایت:
استفاده از فروشگاه اینترنتی سیتی برق به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:
 1) خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سیتی برق بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.
 2) اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه و یا از شرکت‌های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیتی برق در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی سیتی برق مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 3) کاربران هنگام سفارش کالا ملزم هستند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به‌موقع سفارش خواهد شد.
 4) فروشگاه اینترنتی سیتی برق هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.
 5) تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی سیتی برق باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
 6) سایر سایت‌ها و لینک‌هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل‌تر به کاربر در فروشگاه لینک شده‌اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی سیتی برق مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
 7) ارتباط فروشگاه اینترنتی سیتی برق با کاربران از طریق com برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد.
 8) فروشگاه اینترنتی سیتی برق به‌هیچ‌وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا:
1) از نظر حقوقی در معاملات فروشگاه اینترنتی سیتی برق، سایت CityBargh.com به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به‌عنوان خریدار تلقی می‌شوند.
 2) فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی سیتی برق درج نموده است.
 3) فروشنده به هنگام تأیید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند.
 4) ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
 5) مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی سیتی برق درج شده و این فروشگاه به‌عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش‌دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست‌های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
 6) درصورتی‌که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او است، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.
7) خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.
8) خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل‌پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

سیتی برق، بهترین، سریعترین، ارزانترین