قوانین و مقررات

ضمانت اصل بودن کالا و شرایط گارانتی:
این فروشگاه تمامی محصولات خود را با ضمانت اصل بودن کالا در اختیار خریداران محترم قرار می‌‌دهد به عبارتی دیگر در صورت اصل نبودن کالا و تایید آن توسط کارشناسان ما می‌توانید آن را به فروشگاه استرداد کنید و مبلغ پرداختی به شما خریدار محترم عودت داده می‌شود.
این فروشگاه در زمان ارسال کالا به سراسر کشور، سلامت فیزیکی کالا را تا زمان تحویل گرفتن توسط خریدار ضمانت می‌کند.

شرایط و ضوابط استفاده از سایت:
استفاده از فروشگاه اینترنتی سیتی برق به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سیتی برق بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.
اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه و یا از شركت‌های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی سیتی برق در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی سیتی برق مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
فروشگاه اینترنتی سیتی برق هیچ گونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.
تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی سیتی برق با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
سایر سایت‌ها و لینک‌هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده‌اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی سیتی برق مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
ارتباط فروشگاه اینترنتی سیتی برق با کاربران از طریق com برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد.
فروشگاه اینترنتی سیتی برق به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری‌ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا:
از نظر حقوقی در معاملات فروشگاه اینترنتی سیتی برق، سایت CityBargh.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی سیتی برق درج نموده است.
فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی سیتی برق درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست‌های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می‌باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.
خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.


سیتی برق، بهترین، سریعترین، ارزانترین