کابلها دنیای بسیار بزرگ و پیچیده ای دارند. در سالهای اخیر با پیشرفت خارق العاده تکنولوژی و نیاز به انتقال اطلاعات، انرژی و سیگنال با حجم و سرعت بسیار بالا، نقش کابلها پر رنگتر شده است.

در برخی پروژه ها انتخاب کابل مناسب و با مشخصات فنی کارا و سازگار با بقیه تجهیزات کاری بسیار سخت، تخصصی و زمانبر می باشد. برای مثال پروژه های مرتبط با نیروگاه ها، پتروشیمی ها، نسل جدید سینماها، شبکه های کامپیوتری با پهنای باند بسیار بالا و ... نمونه ای از پروژه های پیچیده امروز هستند.


از سوی دیگر تنوع تولیدکننگان و تامین کنندگان در دنیا بر سختی انتخاب محصول مناسب افزوده است. در برخی موارد، شرکتها به علت همکاری با برندهایی خاص، صرفا تامین کننده محصولات آن برندها بوده و در نهایت مصرف کننده نهایی بازنده این میدان خواهد بود.

سیتی برق به لطف ارتباط با تامین کنندگان معتبر جهانی در اروپا، آسیا و آمریکای شمالی، توانایی تامین انواع کابلها از تولیدکنندگان متفاوت را دارا بوده و با تکیه بر شرکتهای همکار خود، می تواند با سرعت بالا و قیمت مناسب نسبت به تامین کابلهای تخصصی اقدام نماید.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه پروژه های خود با ما تماس بگیرید یا فرم دریافت مشاوره رایگان را پر کنید تا در اولین فرصت در خدمتتان باشیم.

سیتی برق مشاور امین و متخصص شماست.