همه ما از تجهیزات هوشمند یا نیمه هوشمند در فعالیت های روزمره استفاده می کنیم. درهای اتوماتیک پارکینگ ها، ساعت های زنگ دار، تایمر اجاق گاز، ریموت کنترل ها و … برخی  از این تجهیزات هستند. اما وقتی صحبت از خانه هوشمند می کنیم منظورمان چیزی فراتر و پیچیده تر است.یک خانه هوشمند به زبان ساده، خانه یا ساختمان مدرنی است که همه اجزا و لوازم برقی و حتی در برخی موارد غیر برقی آن به وسیله یک سیستم مرکزی یکپارچه شده و با هم کار می کنند. در خانه هوشمند شما به راحتی می توانید همه چیزِ خانه را از هرکجایی که هستید به راحتی کنترل کنید. می توانید برای بخش های مختلف خانه برنامه های از پیش تعیین شده داشته باشید یا در زمان هایی که خانه نیستید بر بخش های مختلف خانه نظارت کنید. هوشمند سازی ساختمان به معنای واقعی مجموعه ای هوشمند است که علاوه بر کنترل پذیر بودن می تواند تا حدی با عادت های شما هم مطابقت پیدا کند.

هوشمند سازی ساختمان در بخشهای مختلفی انجام می گیرد. برخی از مهمترین بخش های آن به شرح زیر است:

  1. نور و روشنایی هوشمند
  2. امنیت هوشمند
  3. تهویه هوشمند
  4. آبیاری هوشمند
  5. صوت و تصویر هوشمند
  6. تاسیسات هوشمند
  7. لوازم خانگی هوشمند
  8. پرده و آینه هوشمند

بهترین زمان برای ایجاد زیرساخت خانه هوشمند، در زمان ساخت خانه شماست. ولی این امکان وجود دارد که در هر زمانی بتوان ویژگی های هوشمند را به خانه شما اضافه نمود.

انتخاب تجهیزات مناسب، اجرای دقیق، کارا و با هزینه معقول و همچنین خدمات پس از فروش مناسب نقش مهمی در رضایت کاربران از سامانه های هوشمند منازل و دفاتر دارد.

کارشناسان سیتی برق، با تجربه چندین ساله در زمینه هوشمند سازی پروژه های دولتی و خصوصی آماده اند در هر زمانی نسبت به ارائه راه حلهای اختصاصی بر اساس نیازو درخواست شما اقدام نمایند.

برای شروع فرم دریافت کارشناسی رایگان را پر کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم!

هوشمند زندگی کنید.