وای فای خود را ارتقا دهید از آنجایی که همه دستگاه‌های خانه هوشمند از اینترنت برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند، باید مطمئن شوید که WiFi به اندازه کافی قوی برای مدیریت اشتراک‌گذاری اطلاعات دارید. برای خانه‌های بزرگ‌تر، حتی ممکن است بخواهید چندین روتر تهیه کنید.
تحقیق کن سیستم‌های هوشمند و دستگاه‌های خانه هوشمند بسیار زیادی در دسترس هستند که قبل از تصمیم‌گیری در مورد یکی از آنها، یک ایده هوشمندانه است که با چند گزینه مختلف آشنا شوید.
نیازهای خود را شناسایی کنید. دقیقاً بفهمید که از یک خانه هوشمند به دنبال چه چیزی هستید، و سپس مناطقی را که می خواهید همین الان شروع به پرداختن کنید، انتخاب کنید. از آنجا، می توانید از تحقیقات خود سیستم خانه هوشمند و دستگاه ها و لوازم هوشمندی را که نیازهای شما را برآورده می کنند، استخراج کنید. هیچ چیز بدتر از خرید یک گجت جدید فانتزی نیست که فقط چند هفته بعد گرد و غبار را در گوشه ای جمع کند، زیرا واقعاً چیزی نیست که در حال حاضر به آن نیاز داشته باشید - به خصوص یک ابزار پرهزینه!


چند ایده خانه هوشمند چیست؟
اگر به اطراف خانه خود نگاه می کنید و فکر می کنید اکنون چه دستگاه های معمولی دارید که می توانند به یک دستگاه هوشمند تبدیل شوند، بهتر است بپرسید "چه چیزی را نمی توان به یک دستگاه هوشمند تبدیل کرد؟" اگر بتوان آن را به برق وصل کرد، به احتمال زیاد شرکتی وجود دارد که نسخه هوشمند آن را تولید کند. برای شروع، در اینجا لیست کوتاهی از ایده های خانه هوشمند وجود دارد که ما اینجا در tuya واقعاً دوست داریم:
خانه خود را با قفل های هوشمند ایمن نگه دارید. برای قفل کردن و باز کردن قفل درب از راه دور، قفل درب جلوی فعلی خود را با یک قفل هوشمند جایگزین کنید، بررسی کنید که بعد از اینکه قبلاً آنجا را ترک کرده اید، در را قفل کرده اید، و یادداشتی از افرادی که آمده اند و رفته اند، داشته باشید.


خانه خود را با هشدارهای امنیتی هوشمند نظارت کنید. بسیاری از دستگاه های خانه هوشمند تویا (tuya)می توانند از راه دور به شما در مورد مسائل ایمنی یا امنیتی هشدار دهند. مهم نیست که در کجا هستید برای نشتی، برای باز گذاشتن درب گاراژ، برای دود، زمانی که کسی زنگ در شما را به صدا در می آورد، یا اگر چیزی را به برق گذاشته اید که واقعاً باید قبل از خروج از خانه خاموش می شد، هشدار دریافت کنید.
دمای خانه خود را مدیریت کنید و با ترموستات هوشمند در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. یک ترموستات هوشمند می تواند عادات شما را یاد بگیرد و به طور خودکار دما را بر اساس برنامه منحصر به فرد شما تنظیم کند. همچنین به شما این امکان را می دهد که به صورت دستی و از راه دور دما را از طریق یک برنامه تنظیم کنید.
وظایف را از طریق دستیار هوشمند محول کنید. یک دستیار مجازی - فکر کنید Google Home یا Amazon Echo - به شما امکان می دهد از دستورات صوتی برای انجام کارهایی مانند روشن کردن موسیقی، جستجو در وب و کنترل دستگاه های هوشمند خانگی خود استفاده کنید.


کارهای خود را با وسایل هوشمند ساده کنید. تلویزیون‌های هوشمند، ماشین‌های ظرفشویی، یخچال‌ها و ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن همگی امکان دسترسی و کنترل از راه دور را می‌دهند و می‌توانند اطلاعات مربوط به هر دستگاه را به شما هشدار دهند. به عنوان مثال، ماشین لباسشویی شما می تواند تشخیص دهد که مصرف انرژی در منطقه شما چه زمانی کمتر است و در این مدت روشن می شود، یا یخچال شما می تواند مواد غذایی شما را اسکن کند و به شما اطلاع دهد که تخم مرغ ها در آستانه انقضا هستند یا چه مقدار شیر باقی مانده است!
روشنایی خانه خود را با لامپ های هوشمند کنترل کنید. چراغ های هوشمند به شما این امکان را می دهند که نور هر اتاق خانه خود را از طریق دستگاه تلفن همراه خود کنترل کنید. آیا کودک هفت ساله شما فراموش کرده است که چراغ های آشپزخانه را خاموش کند؟ می توانید این کار را در مسیر مدرسه درست از طریق تلفن خود انجام دهید. یا چراغ‌های خود را طوری پیکربندی کنید که در زمان‌های تعیین‌شده روشن و خاموش شوند، و دیگر نگران نباشید اگر کسی فراموش کرد قبل از رفتن به روز، چراغ‌ها را خاموش کند.
با خانه ای هوشمند و پایدار بهترین ها را از هر دو دنیا دریافت کنید. به عنوان مثال، نصب یک ایستگاه شارژ ماشین الکتریکی در گاراژ به شما امکان می دهد خانه خود را ارتقا دهید و همچنین به سبک زندگی پایدارتری متمایل شوید!


دنیای جدید فناوری خانه های هوشمند دنیایی هیجان انگیز است و امکانات و ترکیبات آن در حال تبدیل شدن به بی پایان هستند. همانطور که صنعت خانه های هوشمند به رشد خود ادامه می دهد، پیشنهادات موجود و تأثیر آنها بر زندگی روزمره شما نیز افزایش می یابد.
انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است ، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی سیتی برق در کنار شما هستند. شما میتوانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی سیتی برق استفاده کنید .