پلتفرم یکپارچه
به سادگی برای ساکنین جدید که به دستگاه های از پیش نصب شده واحدهایشان مرتبط هستند حساب ایجاد کنید و به آنها اجازه دهید فوراً با پلاگین خودکاربا خانه هوشمند خود شروع به کار کنند. هنگامی که آنها خارج می شوند، به سادگی از پلت فرم مدیریت برای تغییر مالکیت حساب به ساکنان جدید استفاده کنید
پس از استقرار، ساکنان می توانند از این برنامه برای ویرایش خانه هوشمند خود، از طریق تغییر و ایجاد اتوماسیون خانه های هوشمند، و همچنین افزودن دستگاه های هوشمند اضافی، استفاده کنند.


اتوماسیون خانگی
به راحتی می توانید اتوماسیون هایی مانند "حالت بیداری" یا "حالت دور از خانه" را تنظیم کنید تا مطابق برنامه خود اجرا شوند.

آپارتمان هوشمند خود را ارتقا دهید
از هر دستگاه Powered by Tuya، از اسکوترهای هوشمند گرفته تا جاروبرقی رباتی را انتخاب کنید تا با استفاده از برنامه به آپارتمان هوشمند خود اضافه کنید.


مدیریت اعلان ها
تنظیمات اعلان را برای دستگاه های انتخابی ویرایش کنید تا مطمئن شوید که فقط با مهم ترین اطلاعات به روز شده اید.

کنترل دسترسی
کنترل کامل روی درها، با قابلیت قفل و باز کردن از راه دور و همچنین تنظیم رمزهای عبور موقت یا دائمی برای مدیریت آسان بازدیدکنندگان و اعضای خانواده.

حفاظت از دارایی
مدیریت همه سنسورها برای کنترل مشکلات احتمالی، ترکیب سنسورها با سایر دستگاه ها از طریق سناریوهای هوشمند برای خودکارسازی امنیت خانه استفاده کنید .

کنترل دما
از ترموستات های هوشمند برای تنظیم از راه دور یا حتی خودکار کردن تهویه مطبوع خود برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در انرژی استفاده کنید.


روشنایی هوشمند
کنترل کامل روی سوئیچ‌ها و پرده‌های هوشمند، که می‌توانند به‌طور خودکار از طریق سناریوهای هوشمند مانند «حالت خوش‌آمدگویی به خانه» روشن یا خاموش شوند.

فعال کردن صدا
دستیارهای صوتی می توانند آپارتمان های هوشمند شما را با ارائه یک تجربه واقعاً بدون لمس برای ساکنان به سطح بالاتری ببرند.دستگاه ها و سناریوهای هوشمند را با بلندگوهای خود پیوند دهید تا هم ساکنان فعلی و هم ساکنان آینده بتوانند از همان ابتدا تجربه خانه هوشمند را داشته باشند.