مشتریان Tuya و برندهای پیشرو در بازار مانند Calex و Geeni همگی در حال برنامه ریزی برای عرضه سری جدیدی از محصولات مصرفی هستند که در سال 2022 هنگامی که پروتکل ارتباطی جدید در نهایت راه اندازی شد، از استاندارد Matter نیز پشتیبانی خواهند کرد.


Matter که توسط آمازون، اپل، گوگل، Comcast و اتحادیه استانداردهای اتصال (CSA) معرفی شده است، با هدف ارائه یک استاندارد خانه هوشمند یکپارچه برای امکان همکاری بین دستگاه ها و پلت فرم های خانه هوشمند است.
به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره CSA و یکی از اعضای اولیه گروه کاری Matter، Tuya تعهد خود را برای ترویج استانداردهای باز جهانی که به محصولات اینترنت اشیا امکان اتصال و تعامل ایمن را می دهد و پشتیبانی فنی را برای گروه کاری فراهم می کند، گسترش داده است. و همکاری نزدیک با شرکای اصلی پلتفرم برای اطمینان از کارکرد دستگاه مجهز به Tuya با Amazon Alexa، Google Assistant، Apple HomeKit و Samsung Smarthings.
توبین ریچاردسون، رئیس و مدیر عامل Connectivity گفت: "با پیوستن به اتحاد، Tuya برای ایجاد قابلیت همکاری و تسریع پذیرش فناوری Zigbee تلاش کرده است. اخیراً آنها همچنین از تلاش های استانداردهای Matter ما حمایت می کنند و ما از حمایت و تعهد Tuya سپاسگزاریم." اتحاد استانداردها
با بیش از 446000 توسعه دهنده ثبت شده و بیش از 1100 دسته محصول در اکوسیستم Tuya، پشتیبانی Tuya از Matter نه تنها به شرکای اکوسیستم خود این امکان را می دهد که جزو اولین شرکت هایی باشند که پس از راه اندازی رسمی استاندارد دستگاه های سازگار با Matter را عرضه می کنند، بلکه به مصرف کنندگان نیز این امکان را می دهد. طیف وسیع تری از راه حل های خانه هوشمند سازگار را داشته باشند.
با افزودن پشتیبانی برای Matter، Tuya به تلاش های خود برای اطمینان از اتصال بیشتر بین دستگاه های بیشتر و افزایش سازگاری برای مصرف کنندگان ادامه می دهد. تویا همراه با سایر شرکای خود در سراسر صنایع، نوآوری مستمر و متحول کردن آینده اتصال را هدف قرار داده است.
درباره تویا اسمارت
Tuya Smart (NYSE: TUYA) یک شرکت فناوری پیشرو است که بر هوشمند کردن زندگی ما متمرکز است. Tuya این کار را از طریق ارائه یک پلتفرم ابری انجام می دهد که طیف وسیعی از دستگاه ها را از طریق اینترنت اشیا به هم متصل می کند. با ایجاد استانداردهای اتصال متقابل، Tuya نیازهای هوشمند برندها، OEM ها، توسعه دهندگان و زنجیره های خرده فروشی را در طیف گسترده ای از دستگاه ها و صنایع هوشمند متصل می کند. راه‌حل‌های تویا با بهبود ارزش محصولاتشان و در عین حال راحت‌تر کردن زندگی مصرف‌کنندگان از طریق استفاده از فناوری، شرکا و مشتریان را توانمند می‌سازد. Tuya از طریق تجارت تجاری رو به رشد SaaS خود، راه حل های تجاری هوشمندی را برای طیف گسترده ای از عموم ارائه می دهد. پلت فرم این شرکت با فناوری پیشرو در صنعت همراه با حفاظت و امنیت دقیق داده ها پشتیبانی می شود. Tuya با شرکت های پیشرو از سراسر جهان برای هوشمندتر کردن کارها، از جمله Philips، Schneider Electric، Lenovo و بسیاری دیگر، شریک می شود.