مشتریان Tuya و برندهای پیشرو در بازار مانند Calex و Geeni همگی در حال برنامه‌ریزی برای عرضه سری جدیدی از محصولات مصرفی هستند که در سال 2022 هنگامی که پروتکل ارتباطی جدید در نهایت راه‌اندازی شد، از استاندارد Matter نیز پشتیبانی خواهند کرد.

tuya matter


Matter که توسط آمازون، اپل، گوگل، Comcast و اتحادیه استانداردهای اتصال (CSA) معرفی شده است، باهدف ارائه یک استاندارد خانه هوشمند یکپارچه برای امکان همکاری بین دستگاه‌ها و پلت فرم‌های خانه هوشمند است.
 به‌عنوان یکی از اعضای هیئت‌مدیره CSA و یکی از اعضای اولیه گروه کاری Matter ،Tuya تعهد خود را برای ترویج استانداردهای باز جهانی که به محصولات اینترنت اشیا امکان اتصال و تعامل ایمن را می‌دهد و پشتیبانی فنی را برای گروه کاری فراهم می‌کند، گسترش داده است و همکاری نزدیک با شرکای اصلی پلتفرم برای اطمینان از کارکرد دستگاه مجهز به Tuya با Amazon Alexa ،Google Assistant ،Apple HomeKit و Samsung Smarthings.

 توبین ریچاردسون رئیس و مدیرعامل Connectivity گفت: "با پیوستن به اتحاد، Tuya برای ایجاد قابلیت همکاری و تسریع پذیرش فناوری Zigbee تلاش کرده است. اخیراً آنها همچنین از تلاش‌های استانداردهای Matter ما حمایت می‌کنند و ما از حمایت و تعهد Tuya سپاسگزاریم."

اتحاد استانداردها با بیش از 446000 توسعه‌دهنده ثبت شده و بیش از 1100 دسته محصول در اکوسیستم Tuya، پشتیبانی Tuya از Matter نه‌تنها به شرکای اکوسیستم خود این امکان را می‌دهد که جزو اولین شرکت‌هایی باشند که پس از راه‌اندازی رسمی استاندارد دستگاه‌های سازگار با Matter را عرضه می‌کنند، بلکه به مصرف‌کنندگان نیز این امکان را می‌دهد. طیف وسیع‌تری از راه‌حل‌های خانه هوشمند سازگار را داشته باشند.
 با افزودن پشتیبانی برای Matter، Tuya به تلاش‌های خود برای اطمینان از اتصال بیشتر بین دستگاه‌های بیشتر و افزایش سازگاری برای مصرف‌کنندگان ادامه می‌دهد. تویا همراه با سایر شرکای خود در سراسر صنایع، نوآوری مستمر و متحول کردن آینده اتصال را هدف قرار داده است.

درباره تویا اسمارت

Tuya Smart (NYSE: TUYA) یک شرکت فناوری پیشرو است که بر هوشمند کردن زندگی ما متمرکز است. Tuya این کار را از طریق ارائه یک پلتفرم ابری انجام می‌دهد که طیف وسیعی از دستگاه‌ها را از طریق اینترنت اشیا به هم متصل می‌کند. با ایجاد استانداردهای اتصال متقابل، Tuya نیازهای هوشمند برندها، OEM ها، توسعه‌دهندگان و زنجیره‌های خرده‌فروشی را در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها و صنایع هوشمند متصل می‌کند. راه‌حل‌های تویا با بهبود ارزش محصولاتشان و درعین‌حال راحت‌تر کردن زندگی مصرف‌کنندگان از طریق استفاده از فناوری، شرکا و مشتریان را توانمند می‌سازد. Tuya از طریق تجارت تجاری روبه‌رشد SaaS خود، راه‌حل‌های تجاری هوشمندی را برای طیف گسترده‌ای از عموم ارائه می‌دهد. پلت فرم این شرکت با فناوری پیشرو در صنعت همراه با حفاظت و امنیت دقیق داده‌ها پشتیبانی می‌شود. Tuya با شرکت‌های پیشرو از سراسر جهان برای هوشمندتر کردن کارها، از جمله Philips، Schneider Electric ،Lenovo و بسیاری دیگر، شریک می‌شود.

تویا اسمارت