محصولات تویا (Tuya) شامل چهار ویژگی اصلی است که مدیران املاک را در سراسر جهان قادر می‌سازد تا درآمد عملیاتی را افزایش دهند، عملیات را ساده کنند و املاک خود را برای جذابیت بیشتر ساکنین متمایز کنند. سیتی برق به‌عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات تویا در ایران، آماده پاسخگویی به سؤالات مشتریان محترم است. در ادامه به برخی ویژگی‌های این محصول می‌پردازیم.

مدیریت بازدیدکنندگان:

کنترل کاملی را برای ساکنان و مدیران بر روی افرادی که می‌آیند و می‌روند، خواه دوستان، خانواده یا سگ گردان باشند، فراهم کنید. آن‌ها می‌توانند از میان طیف وسیعی از راه‌حل‌های دسترسی موقت و دائمی از طریق برنامه Smart Residence و پلتفرم وب انتخاب کنند.


دسترسی به موبایل:

به ساکنان خود اجازه دهید با استفاده از برنامه تلفن همراه، قفل های خود را کنترل کنند. با قابلیت ارسال کدهای دسترسی موقت و دائمی از طریق پیامک یا ایمیل برای بازدیدکنندگان.


دسترسی مبتنی بر زمان:

محدودیت‌های دسترسی برنامه‌ریزی‌شده را برای بازدیدکنندگانی که برای دوره‌های کوتاه یا در فواصل زمانی منظم می‌آیند، مانند کارکنان نظافت یا پرستاران کودک، تنظیم کنید.


گزارش کامل:

مدیران و ساکنان املاک، دید کاملی از مدت زمانی که بازدیدکنندگان در ملک بوده‌اند، و در چه زمانی وارد و خارج شده‌اند، خواهند داشت.


پلتفرم کامل شما

چه شما یا مشتریانتان تعداد معدودی آپارتمان مجزا یا مجموعه کاملی از املاک چند خانواری را مدیریت کنید، مدیریت Tuya Residential کنترل و دید کامل را از یک مکان ارائه می دهد.

پلت فرم مورد اعتماد شما در هر زمان و هر مکان وجود دارد، از راه دور دارایی های خود را از سراسر جهان فقط با گوشی هوشمند یا لپ تاپ خود مدیریت کنید.

آیا با ویژگی برتر سیستم خانه هوشمند آشنا هستید؟