با هزینه اضافی 1000 تا 3000 دلار در یک هاب هوشمند، می توانید تجربه خانه هوشمند خود را ارتقا دهید. اگرچه راحتی، سبک و امنیت سه ویژگی اصلی سیستم‌های خانه هوشمند هستند، دلایل متعددی باعث می‌شود خانه هوشمند یک سرمایه‌گذاری ارزشمند باشد.
مهمترین مزیت خانه هوشمند راحتی و آسایش آن است. این کارایی را تا سطح بیشتری به حداکثر می رساند. آنها همچنین دسترسی و امنیت ما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. بدون بلند شدن از روی کاناپه، می توانید دمای خانه خود را تنظیم کنید، نور را همانطور که می خواهید کنترل کنید، موسیقی پخش کنید یا پرده ها را ببندید.
کنترل مطلقی که با یک خانه هوشمند ارائه می شود چشمگیر است. با یک دستگاه یا برنامه واحد، می‌توانید طیف وسیعی از لوازم هوشمند خود را کنترل کنید. باور نکردنی است، اینطور نیست؟ تا صبح که از خواب بیدار می شوید، می توانید دمای دوش خود را تنظیم کنید و قهوه تان را دم کنید!
خانه های هوشمند یک صرفه جویی عالی در زمان هستند. می توانید کارهای مختلفی را که می خواهید در یک زمان خاص از روز انجام دهید برنامه ریزی کنید و تنظیمات را بر اساس آن تنظیم کنید. لازم نیست هر بار برای انجام کارتان به صورت فیزیکی حضور داشته باشید.


گاهی اوقات، زمانی که در محل کار هستید و می خواهید برای تمیز کردن معمولی یا هر کار تعمیری به برخی افراد اجازه دهید وارد خانه شوند، خانه هوشمند شما وارد عمل می شود. سیستم خانه هوشمند شما به شما این امکان را می دهد که خانه خود را با استفاده از دسترسی از راه دور به درها باز کنید و اجازه دهید کارگران کار خود را انجام می دهند
اگر چیزی از کار افتاده باشد، خانه هوشمند شما اعلان‌های فوری برای شما ارسال می‌کند. اگر کسی قصد سرقت از خانه شما را داشته باشد، بلافاصله پیامی دریافت خواهید کرد که یک فرد غیرمجاز در خانه شما حضور دارد. شما می توانید فوراً به مقامات مربوطه هشدار دهید و متجاوز را می توان در کوتاه ترین زمان بازداشت کرد.
علاوه بر لوازم خانگی، خانه های هوشمند همچنین به شما امکان می دهند سایر ویژگی های خانه خود را از راه دور کنترل کنید. با فرمان صوتی تلفن هوشمند خود، می توانید دستور قفل شدن درها، برقراری تماس تلفنی و انجام بسیاری از عملکردهای دیگر را بدهید. این فناوری همچنین به شما امکان می دهد از آبیاری چمن و تغذیه حیوانات خانگی مراقبت کنید و آنها را مطابق برنامه خود انجام دهید.
خانه هوشمند شما نیز انرژی زیادی را ذخیره می کند. اتوماسیون سیستم های گرمایشی و سرمایشی خانه شما باعث صرفه جویی در هزینه و همچنین انرژی می شود. یک ترموستات هوشمند قابل برنامه‌ریزی، برنامه و تنظیمات دمایی شما را یاد می‌گیرد و گرمایش و سرمایش را بر اساس آن تنظیم می‌کند.
خانه های هوشمند به دلیل امنیت بالایی که ارائه می کنند، سرمایه گذاری ارزشمندی هستند. خانه های هوشمند با سیستم قفل هوشمند، دوربین های نصب شده و سایر لوازم امنیتی بسیار ایمن تر از خانه های معمولی هستند.
خانه های هوشمند نیز گزینه خوبی برای افراد مسن ساکن در خانه هستند. دستورات صوتی برای کار با ابزارها و لوازم مختلف به آنها امکان می دهد مستقل باشند و زندگی آنها را راحت تر و راحت تر کند.
در نهایت، با استفاده از برندهای معتبر مانند تویا (Tuya) خانه‌های هوشمند ارزش فروش مجدد بیشتری دارند که در مقایسه با خانه‌های معمولی بسیار بالاتر است. با ویژگی‌های اتوماسیون خانگی مانند امنیت هوشمند، کنترل آب و هوا، لوازم خانگی و سرگرمی، خانه‌های هوشمند تقاضای زیادی دارند. آنها یک چشم انداز عالی برای سرمایه گذاری هستند.
انتخاب درست اولین قدم از یک خرید هوشمندانه است ، برای بهترین انتخاب کارشناسان فنی سیتی برق در کنار شما هستند. شما میتوانید پیش از خرید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان فنی سیتی برق استفاده کنید .